Lokal na wynajem Bydgoszcz, Centrum

91.10 m²
50,00 zł/m2
parter
IDE-LW-13979

4 555 zł

Lokal na wynajem
Nowa oferta

Szczegóły oferty

Symbol oferty IDE-LW-13979
Powierzchnia 91,10 m²
Rodzaj budynku kamienica
Piętro parter
Stan lokalu dobry
Typ kaucji jednomiesięczna
Rodzaj lokalu jednopoziomowy
Przeznaczenie lokalu biurowo - magazynowy, biurowy, handlowo-usługowy, handlowy, magazynowy, usługowy
Pomieszczenia
Liczba pomieszczeń biurowych 3
Liczba pomieszczeń socjalnych 1
Liczba pomieszczeń sanitarnych 1
Adam Waśkowiak

Adam Waśkowiak

WŁAŚCICIEL

Napisz wiadomość 29 Ofert

Opis nieruchomości

Opis oferty

Do wynajęcia atrakcyjny lokal handlowo–usługowy z witryną położony w doskonałej lokalizacji w Bydgoszczy przy ul. Warmińskiego. Przedmiotem najmu jest lokal o łącznej powierzchni 91,1 m², idealny pod działalność handlową, usługową, kosmetyczną, medyczną, biurową lub edukacyjną.

Dużym atutem nieruchomości jest funkcjonalny układ pomieszczeń, duża witryna zapewniająca dobrą ekspozycję działalności, dostęp do zaplecza socjalnego i sanitarnego oraz możliwość prowadzenia działalności w miejscu o łatwym dostępie dla klientów i pracowników.

Układ pomieszczeń jak na rzucie.

Lokal handlowo–usługowy – 91,1 m²

  • sala sprzedaży – 50,5 m²
  • druga sala – 25,6 m²
  • trzecia sala – 13,7 m²
  • zaplecze sanitarne i socjalne
  • własne WC

Możliwość elastycznej aranżacji powierzchni pod potrzeby najemcy.

Standard wykończenia

  • lokal w dobrym stanie technicznym
  • ogrzewanie miejskie
  • media miejskie
  • pomieszczenia gotowe do użytkowania
  • zaplecze socjalne i sanitarne