Lokal na wynajem Bydgoszcz, Centrum

261.00 m²
35,00 zł/m2
parter
IDE-LW-13966

9 135 zł

Lokal na wynajem
Nowa oferta

Szczegóły oferty

Symbol oferty IDE-LW-13966
Powierzchnia 261,00 m²
Rodzaj budynku kamienica
Piętro parter
Stan lokalu bardzo dobry
Typ kaucji jednomiesięczna
Rodzaj lokalu jednopoziomowy
Przeznaczenie lokalu usługowy, magazynowy, handlowy, handlowo-usługowy, biurowy, biurowo - magazynowy
Pomieszczenia
Liczba pomieszczeń biurowych 9
Liczba pomieszczeń socjalnych 2
Liczba pomieszczeń sanitarnych 4
Adam Waśkowiak

Adam Waśkowiak

WŁAŚCICIEL

Napisz wiadomość 26 Ofert

Opis nieruchomości

Opis oferty

Do wynajęcia atrakcyjny lokal handlowo–usługowy położony na parterze budynku w doskonałej lokalizacji w Bydgoszcz przy ul. Warmińskiego. Nieruchomość o łącznej powierzchni 261 m² składa się z głównego lokalu o powierzchni 226 m² oraz oddzielnego budynku o powierzchni 35 m² wyposażonego w kuchnię i łazienkę

Lokal znajduje się na parterze i oferuje funkcjonalny układ pomieszczeń, co daje szerokie możliwości aranżacyjne pod działalność biurową, usługową, handlową, medyczną, edukacyjną lub kosmetyczną. Istnieje możliwość wynajęcia całej powierzchni lub poszczególnych pomieszczeń oddzielnie.

Dużym atutem nieruchomości jest dobry standard techniczny, dostęp do zaplecza socjalnego i sanitarnego, możliwość prowadzenia działalności w lokalu z witryną oraz 5 miejsc parkingowych przynależnych do budynku.

Układ pomieszczeń

Lokal główny – 226 m²

  • 8 niezależnych pomieszczeń
  • zaplecze sanitarne
  • zaplecze socjalne
  • komunikacja / korytarz

Budynek dodatkowy – 35 m²